SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI +48 601-396-601 | biuro@yeti.org.pl
Wbiegnijmy w 2021
29/12/2020

Wbiegnijmy w 2021

Drodzy Przyjaciele Yeti!Pojawiło się przed nami kolejne ważne zadanie do wykonania! Krakowskie charytatywne Stowarzyszenie “Krzysiek Pomaga Pomagać” za kilka dni organizuje wirtualny bieg sylwestrowy dla niepełnosprawnego Łukasza Daty, którego wszyscy dobrze znacie. Mąż i ojciec dwójki chłopców, maratończyk, który w 2016 roku nagle podczas wakacji za granicą doznał udaru mózgu. Od 4 lat trwa jego intensywna, kosztowna rehabilitacja. Co gorsza, ostatnio jego żona Kasia otrzymała telefon ze szpitala, w którym Łukasz się rehabilitował, że ma tydzień na zabranie go stamtąd, gdyż szpital zostaje przekształcony na jednoimienny szpital COVIDowy.

W tej chwili najważniejsze jest by Łukasz miał zapewnioną stałą, prywatną rehabilitację. W przeciwnym wypadku, cały postęp, którego dokonał w ciągu ostatnich 4 lat może zostać zniweczony. Stowarzyszenie chce “dozbierać” na rehabilitację Łukasza 52 000 zł. Przez pandemię, która uniemożliwiła przeprowadzenie koncertu i akcji charytatywnej Stowarzyszenie zebrało do tej 48 000 zł. Ale bieg jest darmowy. Chodzi w nim o to, by po prostu ruszyć się, pobiec na nogach, na nartach biegowych, zrobić sobie zdjęcie w jego trakcie i oznaczyć Stowarzyszenie na Facebook’u i Instagramie, po to by pokazać Łukaszowi i jego rodzinie, że ludzie nie zapominamy o nich. Bieg będzie preludium do zawodów narciarskich, które mają odbyć się w marcu 2021 roku oraz koncertu i aukcji charytatywnej zaplanowanych na późną wiosnę 2021 roku.

A więc jako Partner tego wydarzenia, zapraszamy Was, weźcie w nim udział! Przebiegnijcie, ile możecie (nie musi być to 6 kilometrów), zróbcie sobie zdjęcie w trakcie biegu i oznaczcie Stowarzyszenie w swoich relacjach na Facebook’u i Instragramie! Dzięki temu Łukasz i jego rodzina będą spokojniejsi, że 2021 rok naprawdę może być dla nich lepszy niż 2020!

Więcej informacji będzie pojawiać się na stronie wydarzenia.

#6kmnalepszyrok #poprostupobiegnij

STRONA WYDARZENIA