SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI +48 601-396-601 | biuro@yeti.org.pl
ŚPIEWNIK YETI 2024
07/06/2024

ŚPIEWNIK YETI 2024

Zapraszamy do wspólnego zilustrowania tegorocznego śpiewnika wakacyjnego Yeti. Ogłaszamy wspólny zabawo-konkurs na ilustracje do piosenek. Nagrodą będzie wydrukowanie Waszych podpisanych prac w śpiewniku.

Regulamin konkursu:

1. Cele konkursu: żeby śpiewnik miał obrazki, dzieci dumę, a rodzice trochę czasu.

2. Punkty końcowe konkursu: obrazek w śpiewniku podpisany imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka.

3. Lista piosenek: Dla Przyjaciół, Hej ho, żagle staw, Bitwa, Bum cyk cyk, Gdy pokład jest z drewna, Gdzie ta keja, Na mazury, Bałtyckie morze, Horn (Atlantyk, Pacyfik), Pożegnalny ton, Przechyły, Samantha, Syrenka, Bar w Beskidzie, Ty druha we mnie masz, Wypłynąć w rejs, Świat szaleje

4. Termin dostarczenia prac. Oryginały na papierze na ostatni trening czwartkowy 13 czerwca 2024. E-mailem (biuro@yeti.org.pl) do 3 lipca 2024, godz. 12.00.

5. Opis prac. Na oryginałach na odwrocie: tytuł piosenki, imię i nazwisko autora obrazka, wiek w latach. W plikach proszę zawrzeć dane w nazwie pliku: piosenka_nazwisko_imie_wiek.jpg – np. nazywaligomarzynarz_leonowicz_leon_11lat.jpg

6. Technika wykonania. Ze względu na technikę druku przygotujcie obrazki jednokolorowe. Aby ładnie wyglądały w druku, prace wykonajcie ciemnym flamastrem, tuszem, piórem, cienkopisem, długopisem żelowym lub miękkim ołówkiem 2mm.Parametry plików graficznych*. Skan lub zdjęcie. Pliki bitmapowe: JPG, PNG, TIF, GIF lub PDF. Format strony A5. 250-300 dpi.* Jak ktoś nie wie o co chodzi, to po prostu zrobić fotkę/skan i wysłać.

* Jak ktoś nie wie o co chodzi, to po prostu zrobić fotkę/skan i wysłać.