STUBAI 19.11.2017-26.11.2017

newsy 07.11.2017

OBÓZ TRENINGOWY DLA OSÓB DOBRZE JEŻDŻĄCYCH. TRENING GIGANTOWY (narty tylko GIGANTKI, bez pokrowców)

Wyjazd 19.11. (niedziela) o godz. 6:00 (zbiórka 5:50) spod parkingu przy OBI na Jasnogórskiej (obok Galerii Bronowickiej).

Powrót 26.11. (niedziela) w to samo miejsce ok godz. 17:00/18:00.

BUS AGA (Adamek Michał, Zięcina Leon, Treger Kuba, Łach Krzyś, Narębski Antek, Grzesiuk Miki, Sajdak Krzyś)

YETIBUS LEON (Lasecki Jerzyk, Miśniakiewicz Staś, Radomiński Jaś, Zięcina Filip, Frodyma Maciek, Miśniakiewicz Marysia, Kacza Monika, Zięcina Szymon)

BUS KASPER (Leon, Sticz, Bąk, Gutek, Fifi, Antek, Kebab)

AUTO KASIA (Czajkowska Hania, Święch Nela, Łach Hania)

*możliwe zmiany

wstępny PLAN DNIA:

6:30 – POBUDKA, ŚNIADANIE

7:30 – WYJAZD NA STOK

8:00 – 15:00 – TRENING NA NARTACH W GRUPACH

16:00 – POWRÓT DO APARTAMENTÓW

16:00-17:00 – TRENING SPORTOWY W GRUPACH

17:30 – OBIADOKOLACJA

18:00-19:00 – CZAS NA NAUKĘ/KSIĄŻKĘ/GRY PLANSZOWE(OBOWIĄZKOWO)

20:00 – WIDEOANALIZA

22:00 – ŚPIMY

POSIŁKI:

Śniadanie + Lunch na stoku:

Agnieszka kupuje chleb + owsiankę, każdy we własnym zakresie zabiera to co lubi (produkty do chleba – nutella, serki, wędlina../do owsianki – jogurt, owoce, bakalie..).

Kanapki na stok każdy robi dla siebie. Dodatkowo zabrać ze sobą termos/bidon.

Przerwy na lunch będą w barze, można zabrać pieniądze i kupować sobie jedzenie/picie na miejscu.

Obiad: Każdy przygotowuje 1 obiad dla 6 osób.

Grupy narciarskie: 3x zaawansowane (Kasper, Kasia, Marysia)

Dodatkowe informacje:

Na miejscu są: -Ręczniki w apartamentach -Suszarki na buty -Kuchnia (mikrofalówka, toster, piekarnik, lodówka) -Woda z kranu pitna -Sklep w okolicy (spożywczy, sportowy)

Zabrać na pewno: -Paszport/dowód -Ciepłe ubrania na narty -Ubrania sportowe (adidasy!) -Książkę/zeszyt do ćwiczeń/gry  planszowe(karty) -Sprzęt narciarski – GIGANTOWE Narty i kijki -Plecak narciarski na stok -Bidon/termos -Jednorazowe ogrzewacze do rąk/stóp

Nocleg w Fulpmes (Appartemants am Kirchplatz)

APARTAMENTY:

*możliwe zmiany

APARTAMENT 1   APARTAMENT 2
Bruchnalski Filip   Zięcina Szymon
Trzmiel Piotr   Lasecki Jerzy
Adamowicz August   Miśniakiewicz Stanisław
Macheta Wojciech   Radomiński-Lasek Jaś
Radomiński-Lasek Antek   Zięcina Filip
Skowronek Filip   Frodyma Maciej
     
APARTAMENT 3   APARTAMENT 4
Adamek Michał   Miśniakiewicz Maria
Zięcina Leon   Łach Hanna
Treger Jakub   Czajkowska Hanna
Łach Krzysztof   Święch Nela
Sajdak Krzysztof   Kacza Monia
Narębski Antoni    
Grzesiuk Mikołaj