Zbigniew Rajtar

członek komisji rewizyjnej

Absolwent AGH. Były zawodnik AKN „Firn” i trener MKS Kraków. Instruktor Wykładowca PZN. Na nartach postawi każdego, nawet jeżeli ktoś tego nie chce. Bratnia dusza do muzykowania.

1472Zibi – pseudonim artystyczny – to człowiek legenda. Nie ma takich uprawnień instruktorskich, których by Zibi nie miał, albo mieć nie będzie. Jak już coś robi to do spodu a podczas prowadzonych szkoleń do bólu. Narty, spadochrony, skitury, rowery, biegactwo maratońskie, rolkarstwo, surfing  i Bóg jedyny wie co jeszcze pozwala mu ważyć niewiele i mieć siłę tura (to takie zwierzątko co to już go nie ma). Zawodowo – zaraz po ukończeniu Uniwersytetu Górniczego (AGH) zajął się krawiectwem artystycznym. Rajtary – bo tak zwane są wyroby Zibiego – skutecznie konkurują na rynkach tekstylnych z takimi firmami jak spido, adidas i tam jakieś inne… Wszystko potwierdza oferta RONTILU.P1110564_resize

W Klubie od samego początku, albo jeszcze wcześniej, ponieważ wspólne nartowanie rozpoczynał jeszcze w harcerstwie pod opieką Stanisława Olkiewicza. Należy do tych co inicjowali KLUB dbając wciąż i bez przerwy o pielęgnację pryncypiów klimatycznych naszej organizacji. Bardzo wierzy w ludzi (nawet tych co interesują się piłką nożną).

Czołowy ekstrematol. Czym większe wyzwanie tym łatwiej spotkać wśród rywalizujących Zibiego. Można śmiało stwierdzić, że należy do tych bez których nasze stowarzyszenie nie miałoby takiego oblicza.