Agnieszka Leonowicz

prezes

Absolwentka AR Kraków i AWF Kraków. Była zawodniczka SNPTT Zakopane, AZS AR, SKN „Firn”. Wieloletnia reprezentantka Polski w narciarstwie alpejskim. Wielokrotna Mistrzyni Polski Amatorów. Yeti Mama.DSC_0218 (2)

Narciarstwo to największa pasja Agnieszki. Wieloletnie doświadczenie zawodnicze, trenerskie oraz nauczycielskie (pracuje jako nauczyciel w Szkole Podstawowej Sióstr Augustianek w Krakowie) pozwoliło jej stworzyć zespół ludzi – wychowanków Klubu, którzy w oparciu o autorytet Agi tworzą gromadę Yeti-instruktorów o wysokich umiejętnościach sportowych i wartościowych cechach osobowościowych.

DSC_0333Zamiłowania do sportów letnich (żeglarstwo, windsurfing, rowery, pilates) uzupełnia niebywałą aktywność ruchową Agnieszki. No, po prostu nie usiedzi na miejscu – a piszę to ja, Jej mąż. Śrubą sportową genetycznie obciążyła trójkę dzieci – Kaspra, Kasię, Marysię i prawdopodobnie wnukom nie przepuści (męża wykończyła). Najszczęśliwsza jest w chwili kiedy uda Jej się wciągnąć do Yeti-rodziny kolejne pokolenia, rosnące z nami w klimatach Klubu Yeti, któremu aktualnie prezesuje.